Sardinky v olivovom oleji SAPA 100g

S.A.P.A. s.r.l.

Sardinky v olivovom oleji SAPA 100g

S.A.P.A. s.r.l.

Sardinky v olivovom oleji Zobraziť viac

Dostupnosť 7 dní
2,70 € s DPH
+
EAN:
8003375000103
SKU:
07001
Výrobca
S.A.P.A. s.r.l.
Kategórie:
Sardinky

Všetci lekári v Taliansku, ktorí sa zaoberajú liečením cievnych ochorení a operujú rôzne srdcové problémy, odporúčajú ako základnú stravu sardinky. Podľa nutričnej hodnoty sú sardinky v olivovom oleji „POLASTRINE DI ANZIO“ v proporcii s inými druhmi obživy ako mäso, syr alebo vajcia výnimočné.

Rybou s názvom sardinka sa rozumie druh CUPEA PILCHARDUS, ktorá sa nachádza iba v Stredozemnom mori. Často sú sardinkami nesprávne nazývané aj rôzne ryby, ktoré nepochádzajú z tohto rodu (ryby z oblasti Ázie, predovšetkým Číny alebo Thajska). Tieto ryby nemajú rovnaké nutričné ​​hodnoty a kvalitu ako pravá sardinka. Ľudské telo potrebuje mastné kyseliny, ktoré nemožno vytvoriť a ani prijať žiadnu živočíšnu a rastlinnú potravou. Tieto kyseliny obsahujú tzv. "modré ryby" medzi ktoré sa radí predovšetkým sardinka CUPEA PILCHARDUS. Sardinka v olivovom oleji je bohatá na mastné nenasýtené kyseliny. Tieto kyseliny majú protisklerózne a protitrombózne účinky, ktoré boli zistené v laboratóriu. Sardinka "Polastrini di Anzio" má tiež ďalšie významné pozitívum v prevencii pred osteoporózou, jej krehká a ľahko stráviteľná chrbtica posilňuje kosti, najmä ženy by tieto sardinky mali konzumovať veľmi často.

Zloženie

Sardinky , olivový olej, soľ.

Použitie

  • Ako večera so zeleninovou oblohou
  • Na výlety – vyrieši problém obeda, stačí otvoriť plechovku
  • V domácnosti – ako predjedlo alebo spoločne so šalátom
  • Na nátierky

Ďalšie informácie

Balenie: 100 g
Kartón: 100 ks (objednať je možné ľubovoľné množstvo kusov)
Skladovanie : Skladujte v suchu a chráňte pred priamym slnečným svetlom

24.08.2023
recipe image

Anglickú slaninu nakrájanú na kúsky za stáleho miešania osmahneme na olivovom oleji s nakrájaným cesnakom.Pridáme šampiňóny alebo huby (aj sušené) nakrájané nadrobno. Podlejeme vínom, necháme víno…

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.